Embaixatrizes

Iohana Theodora Dorn Beier
UETI

Iohana Theodora Dorn Beier

de 01/01/2017 até 31/12/2018

Daiana Cigana
UETI

Daiana Cigana

de 01/01/2014 até 31/12/2016

Francine Fagundes
UETI

Francine Fagundes

de 01/09/2016 até 17/10/2016

Andressa Noviski
UETI

Andressa Noviski

de 06/05/2014 até 20/10/2014

Luisa Goi
UETI

Luisa Goi

de 05/06/2013 até 30/10/2013

Caroline Edlinger
UETI

Caroline Edlinger

de 04/03/2010 até 04/05/2012

Suelen Silva
UETI

Suelen Silva

de 01/12/2009 até 01/12/2009

Carina Denardi
UETI

Carina Denardi

de 01/03/2006 até 31/10/2008

Cristina Feistel
UETI

Cristina Feistel

de 02/03/2005 até 02/12/2005